Činnosti

Nátěrový systém na obtížně dostupných místech, aplikujeme za pomoci vlastního lešení nebo horolezecké techniky. Práce ve ztíženém pracovním prostředí a v místech se zvýšenými nároky na požární bezpečnost realizujeme pomocí nuceného větrání ventilátory a za použití dýchacích přístrojů zn. Drager. V rámci činností, které souvisí s realizací díla, zároveň provádíme dílčí zámečnické a stavební práce.

Provádíme tyto činnosti

NÁTĚRY

PŘÍPRAVA POVRCHU – ABRAZIVNÍ TRYSKÁNÍ

STAVBA LEŠENÍ A VÝŠKOVÉ PRÁCE

Naše přísné dodržování kvalitativních standardů, bylo oceněno zástupci předních světových výrobců nátěrových hmot, udělením autorizačních certifikátů (Hempel, International, Rembrandtin, Thortex).


Kvalitu naší práce zlepšují neustálé kontroly měření tloušťky povlaků kalibračním přístrojem „POSITECTOR 6000“, na který vlastníme certifikát. Nedílnou součástí naší činnosti jsou také měření pomocí dalších přístrojů (teploměry vzduchu a povrchu, vlhkoměry, kalkulátory rosného bodu, tloušťkoměry suché tloušťky a měrky mokré tloušťky nátěru), které patří k našemu vybavení. Naše firma rovněž disponuje vlastním vysokotlakým hydročistícím zařízením WAP, vysokotlakým stříkacím zařízením, tryskacím zařízením „TAIFUN“ apod.

Zajišťujeme tyto práce, včetně dodání potřebného materiálu:

nátěry kovových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních mostů, všech druhů nádrží, oken, střech, … a to jak tuzemskými nátěrovými hmotami tak i zahraničními

lešenářské práce (montáž, demontáž, pronájem)

tryskání ocelových konstrukcí, hydročištění systémem WAP

malby velkých prostor, včetně použití lešení

práce ve výškách za pomoci horolezecké techniky a práce ve stíženém pracovním prostředí s použitím dýchacího přístroje zn. Dräger

přípravné a dokončovací práce pro stavby

zámečnické práce

bourací práce

zednické práce v průmyslových objektech (obklady, dlažby, sádrokartony, omítky …)

 

Certifikáty: